Лікування сколіозу у Запоріжжі

Скоригуємо поставу та зміцнимо м'язи Вашої дитини
всього за 45 хв на день 3 рази на тиждень.
Результат буде видно через місяць завдяки сучасним методам фізичної реабілітації.

Ви прийняли правильне рішення звернутися до нашого центру у Запоріжжі, якщо Ваша дитина:

1

сутулиться, сидить за столом згорбившись;

2

скаржиться на дискомфорт або біль між лопатками, в ділянці шиї та попереку;

3

відстає від однолітків у фізичному розвитку;

4

тривалий час проводить за комп'ютером;

5

не відвідує спортивних секцій, не займається під час уроків фізкультури;

6

скаржиться на підвищену стомлюваність, не може зосередитись;

7

отримав рекомендації педіатра чи ортопеда-травматолога займатися ЛФК.

Лечение сколиоза

Класифікація та причини виникнення сколіозу 

Сколіоз 1 та 2 ступеня, порушення постави, деформації хребта та стоп ділять на вроджені та набуті. Останні можуть бути внаслідок травм, інфекцій, інтоксикацій, уражень нервової системи, хвороб обміну речовин, порушень статики тощо, особливо на тлі гіподинамії. Нерідко деформації виникають у результаті поєднання кількох факторів. За даними статистики, кожна четверта дитина в Україні має порушення постави, а приблизно 5-6 осіб на 1000 населення хворі на сколіоз. Таке на перший погляд безневинне захворювання, як плоскостопість, також не менш підступне. Воно може бути причиною пошкодження тазових, колінних, гомілковостопних суглобів, а також провокувати розвиток сколіозу та інших захворювань хребта. Крім патології опорно-рухового апарату та косметичного дефекту, порушення постави негативно впливають на функціонування внутрішніх органів.

Нарушение осанки

Наслідки порушень постави при сколіозі

При дефектах постави зменшується стійкість хребта до різних впливів, що деформують. Збільшення навантаження на м'язи, зв'язки та кістки при цьому є причиною виникнення дискомфорту, болю та пошкоджень опорно-рухового апарату. Кінцевими проявами такого перенавантаження на хребет і стопи є формування сколіозу (або сколіотичної хвороби) та плоскостопості. При виникненні плоскостопості стопа не в змозі амортизувати навантаження від ходьби та бігу, і ця робота перерозподіляється на суглоби нижніх кінцівок (гомілковостопний, колінний, тазостегновий) та хребет. Додаткове навантаження на ці області призводить до їхньої більшої зношеності, і, як наслідок, до виникнення серйозних захворювань. До них відносять остеохондроз хребта, міжхребцеві грижі, радикуліт, артрози, артрити тощо. Зниження ресорної функції хребетного стовпа сприяє постійним мікротравмам головного мозку під час ходьби, бігу та інших рухів. Це своє чергу провокує швидке стомлення, а нерідко й виникнення головного болю.

Сколиоз у детей

Супутні патології при сколіозі у дітей

Часто порушення постави супроводжується нейроциркуляторною дистонією, варикозним розширенням вен нижніх кінцівок, а також розладами діяльності внутрішніх органів. Зокрема, зменшення екскурсії грудної клітки та діафрагми, зниження життєвої ємності легень, зменшення коливань внутрішньогрудного тиску при порушеннях постави негативно впливають на діяльність серцево-судинної та дихальної систем. Все це призводить до зниження фізіологічних резервів цих систем та порушує адаптаційні можливості організму. Слабкість м'язів живота та зігнуте положення тіла викликають порушення роботи кишечника і утруднюють відтік жовчі. При порушенні постави зазвичай мускулатура ослаблена, тому спостерігається зниження фізичної працездатності. При навчанні в школі неправильна постава призводить до супутньої патології зору (близорукості).

Лечение сколиоза у детей в Запорожье

Ваші дії при сколіозі у дитини

Лікування сколіозу у дітей, корекція порушень постави та деформації опорно-рухового апарату має бути комплексним. Воно передбачає використання лікувальної фізичної культури (ЛФК) спільно з масажем, фізіотерапією, гартуванням, гігієнічними та оздоровчими заходами в режимі навчання, праці та відпочинку.
Головним фактором для лікування сколіозу і корекції постави є фізичні вправи.
Необхідність їх використання обумовлена ​​багатогранним впливом на організм. М'язова діяльність передусім підвищує загальний тонус, активізує функції центральної нервової системи, серцево-судинної, дихальної та інших систем організму. Робота м'язів стимулює також обмінні процеси, а головне забезпечує перерозподіл м'язового навантаження, зміцнення м'язів, створення потужного м'язового корсета хребта.

Декілька порад та рекомендацій

ЛФК при сколиозе

Головним фактором для лікування сколіозу і корекції постави є фізичні вправи.

Сколиоз лечение

Ефективність коригуючої гімнастики значно підвищується під час використання плавання.

Коррекция осанки

Систематичні заняття фізичними вправами сприяють виникненню та закріпленню нових умовних рефлексів, руйнують стереотип неправильної постави та сутулості.

Часто задавані питання:

Ми пропонуємо курс комплексних занять для корекції постави та лікування сколіозу дітям старшого дошкільного та шкільного віку

Тривалість одного заняття ЛФК 30-60 хв

На заняттях з ЛФК та коригуючою гімнастикою не більше 8 осіб

Информація про сколіоз


ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ В ЗАПОРІЖЖІ за ОДИН КЛіК

Залишились запитання?

Звертайтесь до нас!                         

Запорожжя, вул Парамонова 6
(066) 4-456-654
(096) 3-651-613 
Email: planetofhealthzp@gmail.com

Created with Mobirise ‌

Free Web Design Software